Hlavní stránka Pro novináře Biovetě jsme naočkovali 8 jazyčný web


Biovetě jsme naočkovali 8 jazyčný web

1.8.2015 | autor: Veronika Hrubešová

Jeden z největších výrobců veterinárních léčiv, který má ve farmaceutické oblasti na kontě mnoho patentovaných přípravků a v zádech 600 zaměstnanců, je společnost Bioveta. Starou verzi internetové prezentace předělala agentura NETservis a vytvořila z něj moderní a funkční web.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

8 jazykových mutací, včetně neobvyklé turecké, je jednou z nejzajímavějších výhod nového webu. Kvůli jazykovým mutacím, i když původně byly naplánovány pouhé 3, bylo nutné kompletně upravit redakční systém WebRedakce pro co nejlepší funkčnost. „Nejdelšími pracemi bylo, krom jiného, přenést všechna rozsáhlá data ze staré verze stránek. Jen na produktech všech jazykových mutací pracovala většina členů týmu několik týdnů.“, říká Pavel Břichnáč, manažer projektu.

Stránky obsahují přes dvě stě veterinárních přípravků pro rozmanitá zvířata, jako jsou koně, lišky, kozy, krávy, prasata či králíci. Přípravky jde dobře vyhledávat dle typu zvířete.

Nedlouho po spuštění webu byl naprogramován také eshop s volně prodejnými veterinárními léky. Web je plně responzivní, tedy je uzpůsoben pro počítače, tablety a mobilní telefony.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2015

14.12.2015

5 tipů od mágů newsletterů

Jak napsat úspěšný newsletter pro stovky tisíc lidí? Pár triků ze své práce na prosincové akci MARKETING MONDAY prozradily holky z Nýdrle, které píší newslettery pro Vodafone. Své tipy přidala i Martina Kočařová z Bonami. To nejzajímavější ale skrývala teprve ta třetí přednáška v pořadí.

28.11.2015

AB testování kontaktních formulářů

O tom, že je třeba webovou prezentaci stále zdokonalovat jsme se přesvědčili na našem projektu.

11.11.2015

Úspěšný e-shop pro Flex-tex Central Stock

Pro společnost Flex-tex Central Stock jsme realizovali e-shop s meziročním růstem KPI v desítkách procent.

15.8.2015

Rezidence Zbraslav se zabydlela v nové prezentaci

Zcela nový web pro úspěšného developera Doma je Doma a jeho projekt Rezidenci Zbraslav vytvořila internetová agentura NETservis za necelé 3 týdny.

19.6.2015

Ocenění v Internet Effectiveness Awards 2014

V prestižní webové soutěži Internet Effectiveness Awards Za rok 2014 vyhrál projekt NETservisu s názvem Český konzultační portál druhé místo. Tentokrát v kategorii Neziskový sektor, lidská práva a životní prostředí. Soutěž pořádá Asociace.biz a každoročně vyhlašuje nejefektivnější webové řešení uplynulého roku.

21.5.2015

Levnější energie z České spořitelny

Nejen klienti České spořitelny mohou nyní ušetřit na energiích. S tím jim pomůže nová internetové prezentace společnosti ErES. Každý si může jednoduše spočítat, kolik lze na energiích ušetřit. Společnost Erste Energy Services (ErES) je 100% dceřinou firmou České spořitelny a zároveň jedním z předních dodavatelů v oblasti výkupu elektřiny a plynu z obnovitelných zdrojů energií.
Facebook

NETservis s.r.o. © 2015  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty